Forum ASA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Forum ASA

Forum stavitelov DS
 
DomovDomov  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  PrihláseniePrihlásenie  

 

 Was: WH vs vsichni :-)

Goto down 
+18
poppaea sabina-DCsBoF
salamas_A-WA
F.C.B.! A - N-E
Mopee_DCsBoF
Xaratic_ROY JZ
karolkakerol_WA
Smog_Phantom_WA
Dr.Bna_A*FHoB*
Wagibar A*FhoB*
Hurghada1_A-ROY JZ
kropt_A*FHoB*
Artep_WA
wendel_WA2
Peterek_A *FHoB*
wario-a-WH
psikidis DCsBoF
d-s_DCsBoF
megalow_A-WH
22 posters
Choď na stránku : 1, 2, 3 ... 9 ... 18  Next
AutorSpráva
megalow_A-WH




Počet príspevkov : 6
Registration date : 31.03.2008

Was: WH vs vsichni :-) Empty
OdoslaťPredmet: Re: Was: WH vs vsichni :-)   Was: WH vs vsichni :-) Icon_minipostedPi apríl 04, 2008 12:17 am

špijoni jsou paranoia. Tak schválně, kterej z nich to je Arrow : What a Face / pale / afro Question
Návrat hore Goto down
d-s_DCsBoF
Admin



Počet príspevkov : 605
Registration date : 28.03.2008

Was: WH vs vsichni :-) Empty
OdoslaťPredmet: Re: Was: WH vs vsichni :-)   Was: WH vs vsichni :-) Icon_minipostedPi apríl 04, 2008 1:14 am

ten 4-ty Smile
Zijem s nimi uz tak dlho ze som si zvykol Laughing
Návrat hore Goto down
psikidis DCsBoF

psikidis DCsBoF


Počet príspevkov : 107
Registration date : 01.04.2008

Was: WH vs vsichni :-) Empty
OdoslaťPredmet: Re: Was: WH vs vsichni :-)   Was: WH vs vsichni :-) Icon_minipostedPi apríl 04, 2008 9:49 am

ten 6 tý........ Razz Razz Razz Razz
Návrat hore Goto down
wario-a-WH

wario-a-WH


Počet príspevkov : 135
Age : 39
Registration date : 28.03.2008

Was: WH vs vsichni :-) Empty
OdoslaťPredmet: Re: Was: WH vs vsichni :-)   Was: WH vs vsichni :-) Icon_minipostedPi apríl 04, 2008 9:59 am

ja bych rekl ze ten 2 protoze nema kulaty oblicej Laughing
Návrat hore Goto down
Peterek_A *FHoB*

Peterek_A *FHoB*


Počet príspevkov : 77
Age : 41
Registration date : 31.03.2008

Was: WH vs vsichni :-) Empty
OdoslaťPredmet: Re: Was: WH vs vsichni :-)   Was: WH vs vsichni :-) Icon_minipostedPi apríl 04, 2008 10:57 am

Já si myslím, že ten s brýlema. V tom seně na hlavě má totiž Badboyba svůj generální štáb.
Návrat hore Goto down
wario-a-WH

wario-a-WH


Počet príspevkov : 135
Age : 39
Registration date : 28.03.2008

Was: WH vs vsichni :-) Empty
OdoslaťPredmet: Re: Was: WH vs vsichni :-)   Was: WH vs vsichni :-) Icon_minipostedPi apríl 04, 2008 11:59 am

Peterek_A*FHoB* napísal:
Já si myslím, že ten s brýlema. V tom seně na hlavě má totiž Badboyba svůj generální štáb.

pirat je to vul take sem snim mel par slovnich vymen a nejlepsi bylo kdyz me oznacil ze sem se mu dostal do uctu je ubohej hraje si na machyrka a pak mu army rozbije 3x mensi hrac lol! lol!
Návrat hore Goto down
wendel_WA2

wendel_WA2


Počet príspevkov : 197
Age : 37
Registration date : 30.03.2008

Was: WH vs vsichni :-) Empty
OdoslaťPredmet: Re: Was: WH vs vsichni :-)   Was: WH vs vsichni :-) Icon_minipostedPi apríl 04, 2008 12:04 pm

wario-DCsBoF napísal:
pirat je to vul take sem snim mel par slovnich vymen a nejlepsi bylo kdyz me oznacil ze sem se mu dostal do uctu je ubohej hraje si na machyrka a pak mu army rozbije 3x mensi hrac lol! lol!

Samý lepší věci se na BBB vytahujou ... smýšlím o něm čím dál tím hůř ... i potom, co jsem si měl možnost přečíst jeho několik slovních výměn s několika hráči co znám Evil or Very Mad


Naposledy upravil wendel_WA2 dňa Pi apríl 04, 2008 12:06 pm, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore Goto down
Peterek_A *FHoB*

Peterek_A *FHoB*


Počet príspevkov : 77
Age : 41
Registration date : 31.03.2008

Was: WH vs vsichni :-) Empty
OdoslaťPredmet: Re: Was: WH vs vsichni :-)   Was: WH vs vsichni :-) Icon_minipostedPi apríl 04, 2008 12:05 pm

wario-DCsBoF napísal:
hraje si na machyrka a pak mu army rozbije 3x mensi hrac lol! lol!

Nemáš log? lol! Je to fakt týpek. Takhle se skoro 30ti letý člověk nechová. A to na mě tahal argumenty puberťáků. Ale aspoň jsem se u toho moooooooc dobře pobavil bounce

Wendel: A co hezkého jsi četl?
Návrat hore Goto down
wendel_WA2

wendel_WA2


Počet príspevkov : 197
Age : 37
Registration date : 30.03.2008

Was: WH vs vsichni :-) Empty
OdoslaťPredmet: Re: Was: WH vs vsichni :-)   Was: WH vs vsichni :-) Icon_minipostedPi apríl 04, 2008 12:07 pm

Tak normálně ... fórum, Wagibar a tak podobně Suspect
Návrat hore Goto down
psikidis DCsBoF

psikidis DCsBoF


Počet príspevkov : 107
Registration date : 01.04.2008

Was: WH vs vsichni :-) Empty
OdoslaťPredmet: Re: Was: WH vs vsichni :-)   Was: WH vs vsichni :-) Icon_minipostedPi apríl 04, 2008 1:19 pm

Razz Razz Razz Razz Razz
a slovní výpady budou čím dál lepší a delší jak oni budou slabší a slabší.....
a navíc zapojili i velkého Guru .....MH.........na likvidaci kohokoliv, stěžováním si na cokoliv........takže bych řekl že jim docházejí zdroje a......
affraid nervíky maj v kýblu
Návrat hore Goto down
Peterek_A *FHoB*

Peterek_A *FHoB*


Počet príspevkov : 77
Age : 41
Registration date : 31.03.2008

Was: WH vs vsichni :-) Empty
OdoslaťPredmet: Re: Was: WH vs vsichni :-)   Was: WH vs vsichni :-) Icon_minipostedPi apríl 04, 2008 1:27 pm

Jooo, to mohu potvrdit... MH teď dělají výpady hlavně na ty, kteří mají jakékoliv, byť sebemenší sprosté slovíčko či nevhodný výraz v profilu. Kvůli toho se nám smazal hráč Barok 2 týdny zpět....
Návrat hore Goto down
wendel_WA2

wendel_WA2


Počet príspevkov : 197
Age : 37
Registration date : 30.03.2008

Was: WH vs vsichni :-) Empty
OdoslaťPredmet: Re: Was: WH vs vsichni :-)   Was: WH vs vsichni :-) Icon_minipostedPi apríl 04, 2008 1:34 pm

MH udělala zátah přes Velikonoce ... i bez rozlišení aliance ... kolem mě toho bylo bloknutýho ... Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven
Návrat hore Goto down
Artep_WA




Počet príspevkov : 133
Registration date : 28.03.2008

Was: WH vs vsichni :-) Empty
OdoslaťPredmet: Re: Was: WH vs vsichni :-)   Was: WH vs vsichni :-) Icon_minipostedPi apríl 04, 2008 1:41 pm

Peterek_A *FHoB* napísal:
Jooo, to mohu potvrdit... MH teď dělají výpady hlavně na ty, kteří mají jakékoliv, byť sebemenší sprosté slovíčko či nevhodný výraz v profilu. Kvůli toho se nám smazal hráč Barok 2 týdny zpět....


Tak to ja se nemam ceho bat ....... Very Happy
Návrat hore Goto down
Peterek_A *FHoB*

Peterek_A *FHoB*


Počet príspevkov : 77
Age : 41
Registration date : 31.03.2008

Was: WH vs vsichni :-) Empty
OdoslaťPredmet: Re: Was: WH vs vsichni :-)   Was: WH vs vsichni :-) Icon_minipostedPi apríl 04, 2008 1:45 pm

No já už taky ne.... Ale měl jsem tam napsáno asi den "změněno MH" albino
Návrat hore Goto down
wendel_WA2

wendel_WA2


Počet príspevkov : 197
Age : 37
Registration date : 30.03.2008

Was: WH vs vsichni :-) Empty
OdoslaťPredmet: Re: Was: WH vs vsichni :-)   Was: WH vs vsichni :-) Icon_minipostedPi apríl 04, 2008 1:48 pm

Já už si s Jarkou popovídal (mimochodem, byla na mě moc hodná)... ale kvůli profilu to nebylo ... i když by se mooožná dalo něčeho chytit Laughing Laughing
Návrat hore Goto down
Artep_WA




Počet príspevkov : 133
Registration date : 28.03.2008

Was: WH vs vsichni :-) Empty
OdoslaťPredmet: Re: Was: WH vs vsichni :-)   Was: WH vs vsichni :-) Icon_minipostedPi apríl 04, 2008 2:03 pm

Ja uz si s Jarkou taky povidal, jednou mi blokla ucet a vybilila sklady, ale ne kvuli profilu, no a podruhy jsem si s ni vysvetloval jestli nektery maily co chodily Karolce naplnuji skutkovou podstatu trestneho cinu ohrozovani mravni vychovy mladeze v pripade, ze by to dostal nekdo, komu jeste neni 15 ......... Very Happy Laughing
Návrat hore Goto down
wendel_WA2

wendel_WA2


Počet príspevkov : 197
Age : 37
Registration date : 30.03.2008

Was: WH vs vsichni :-) Empty
OdoslaťPredmet: Re: Was: WH vs vsichni :-)   Was: WH vs vsichni :-) Icon_minipostedPi apríl 04, 2008 2:06 pm

Laughing Laughing mravní výchova ... tak to už to muselo být opravdu tvrdý bounce U mě to bylo kvůli vlastní blbosti ... ale naštěstí jsem vyváznul bez trestu.
Návrat hore Goto down
psikidis DCsBoF

psikidis DCsBoF


Počet príspevkov : 107
Registration date : 01.04.2008

Was: WH vs vsichni :-) Empty
OdoslaťPredmet: Re: Was: WH vs vsichni :-)   Was: WH vs vsichni :-) Icon_minipostedPi apríl 04, 2008 2:26 pm

koupil jsem to i já na udání ......asi z NFT......
....ale to je fuk.....každopádně si to někdo odskáče....a to si vychutnám....
..pomstu si nechám vychladit...a pokusím se ho vyhladit.....
a přitom D-S bude náš a první.....
Návrat hore Goto down
Peterek_A *FHoB*

Peterek_A *FHoB*


Počet príspevkov : 77
Age : 41
Registration date : 31.03.2008

Was: WH vs vsichni :-) Empty
OdoslaťPredmet: Re: Was: WH vs vsichni :-)   Was: WH vs vsichni :-) Icon_minipostedPi apríl 04, 2008 2:48 pm

psikidis DCsBoF napísal:
koupil jsem to i já na udání ......asi z NFT......
....ale to je fuk.....každopádně si to někdo odskáče....a to si vychutnám....
..pomstu si nechám vychladit...a pokusím se ho vyhladit.....
a přitom D-S bude náš a první.....

AMEN sunny
Návrat hore Goto down
kropt_A*FHoB*

kropt_A*FHoB*


Počet príspevkov : 9
Registration date : 04.04.2008

Was: WH vs vsichni :-) Empty
OdoslaťPredmet: Velikonocni cistka   Was: WH vs vsichni :-) Icon_minipostedPi apríl 04, 2008 4:30 pm

Velikonoce me staly jeden solidne rozvinutej MC 9. Chybel mi posledni utok senatorem a ten vul byl zablokovanej od MH. Jeden nejmenovany spoluhrac z ali Exclamation totiz vymamil na puvodnim hraci heslo a pouzival ho formou multiuctu. pig
Návrat hore Goto down
Hurghada1_A-ROY JZ

Hurghada1_A-ROY JZ


Počet príspevkov : 258
Age : 31
Registration date : 29.03.2008

Was: WH vs vsichni :-) Empty
OdoslaťPredmet: Re: Was: WH vs vsichni :-)   Was: WH vs vsichni :-) Icon_minipostedSo apríl 05, 2008 2:11 pm

Peterek_A *FHoB* napísal:
wario-DCsBoF napísal:
hraje si na machyrka a pak mu army rozbije 3x mensi hrac lol! lol!

A to na mě tahal argumenty puberťáků.
Wendel: A co hezkého jsi četl?

co máš proti pubeřťákum??? Sad
Návrat hore Goto down
Wagibar A*FhoB*

Wagibar A*FhoB*


Počet príspevkov : 67
Registration date : 03.04.2008

Was: WH vs vsichni :-) Empty
OdoslaťPredmet: Re: Was: WH vs vsichni :-)   Was: WH vs vsichni :-) Icon_minipostedSo apríl 05, 2008 2:15 pm

Proti puberťákům mají všichni všechno, aby měli důvod být puberťáci puberťákama lol!
Návrat hore Goto down
Hurghada1_A-ROY JZ

Hurghada1_A-ROY JZ


Počet príspevkov : 258
Age : 31
Registration date : 29.03.2008

Was: WH vs vsichni :-) Empty
OdoslaťPredmet: Re: Was: WH vs vsichni :-)   Was: WH vs vsichni :-) Icon_minipostedSo apríl 05, 2008 2:16 pm

já si s ní taky popovídala Very Happy:D:D už ze mě byla naprášky (z mejch otázek) a taky mě pak ani neodepsala Very Happy a když sem jí napsala podruhý tak na mě: GINNY!!! co zas chceš??? Very Happy:D:D
Návrat hore Goto down
Wagibar A*FhoB*

Wagibar A*FhoB*


Počet príspevkov : 67
Registration date : 03.04.2008

Was: WH vs vsichni :-) Empty
OdoslaťPredmet: Re: Was: WH vs vsichni :-)   Was: WH vs vsichni :-) Icon_minipostedSo apríl 05, 2008 2:20 pm

kropte, tys tu taky ty naše vakuolo z buňky? lol! Jo z toho si nic nedělej, moje všechny farmičky jsou taky bloklý, tak je čas zase šimrat NFT ... hodím jim hromadu kamení za hradby. Nataři jsou fajn, ale dokud tu budu mít NFT tak mají Natárci smůlu, raději se budu věnovat NFT a budu pomalu oddělovat zrna od plev
Návrat hore Goto down
wendel_WA2

wendel_WA2


Počet príspevkov : 197
Age : 37
Registration date : 30.03.2008

Was: WH vs vsichni :-) Empty
OdoslaťPredmet: Re: Was: WH vs vsichni :-)   Was: WH vs vsichni :-) Icon_minipostedSo apríl 05, 2008 5:12 pm

Wagibar A*FhoB* napísal:
kropte, tys tu taky ty naše vakuolo z buňky? lol! Jo z toho si nic nedělej, moje všechny farmičky jsou taky bloklý, tak je čas zase šimrat NFT ... hodím jim hromadu kamení za hradby. Nataři jsou fajn, ale dokud tu budu mít NFT tak mají Natárci smůlu, raději se budu věnovat NFT a budu pomalu oddělovat zrna od plev


Jen aby Laughing Laughing Laughing Laughing Cool
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Was: WH vs vsichni :-) Empty
OdoslaťPredmet: Re: Was: WH vs vsichni :-)   Was: WH vs vsichni :-) Icon_miniposted

Návrat hore Goto down
 
Was: WH vs vsichni :-)
Návrat hore 
Strana 1 z 18Choď na stránku : 1, 2, 3 ... 9 ... 18  Next

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Forum ASA :: Verejna sekcia :: Rozlicne-
Prejdi na: