Forum ASA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Forum ASA

Forum stavitelov DS

DomovDomov  RegistráciaRegistrácia  PrihláseniePrihlásenie  

Was: FHOB, ASA a NFT

Goto down 
AutorSpráva
wendel_WA2

wendel_WA2

Počet príspevkov : 197
Registration date : 30.03.2008

Was: FHOB, ASA a NFT Empty
OdoslaťPredmet: Re: Was: FHOB, ASA a NFT   Was: FHOB, ASA a NFT Icon_minipostedŠt apríl 03, 2008 10:12 pm

Peterek_*FHoB* napísal:
Salamas: Jen mě okouzlila ta shoda náhod Wink Podle mě je to paráda! A katy ke mě neposílejte... Párátek jsem si nadělal už dost z těch NFŤáckých Twisted Evil

Pár párátek navíc není nikdy na škodu Laughing Laughing

Vždycky nechejte svému soupeři nějakou šanci na únik, byť by byla minimální. Ten, kdo je obklíčený ze všech stran jako krysa zahnaná do rohu, umí občas ze zoufalství velice nepříjemně kousnout. .... Khar Démon
Návrat hore Goto down
Peterek_A *FHoB*

Peterek_A *FHoB*

Počet príspevkov : 77
Registration date : 31.03.2008

OdoslaťPredmet: Re: Was: FHOB, ASA a NFT   Was: FHOB, ASA a NFT Icon_minipostedŠt apríl 03, 2008 11:14 pm

Salamas: Kámo, normálně Ti to závidím :-D

Wendel: Ty woe, už přetejkaj sklady, byť párátká MADE IN NFT jdou na odbyt... lol!
Návrat hore Goto down
wendel_WA2

wendel_WA2

OdoslaťPredmet: Re: Was: FHOB, ASA a NFT   Was: FHOB, ASA a NFT Icon_minipostedŠt apríl 03, 2008 11:24 pm

To koukám ... párátka maj teda slušnej odbyt ... njn, někdo holt ví, s čím obchodovat scratch affraid

Vždycky nechejte svému soupeři nějakou šanci na únik, byť by byla minimální. Ten, kdo je obklíčený ze všech stran jako krysa zahnaná do rohu, umí občas ze zoufalství velice nepříjemně kousnout. .... Khar Démon
Návrat hore Goto down
Peterek_A *FHoB*

Peterek_A *FHoB*

Počet príspevkov : 77
Registration date : 31.03.2008

OdoslaťPredmet: Re: Was: FHOB, ASA a NFT   Was: FHOB, ASA a NFT Icon_minipostedPi apríl 04, 2008 10:56 am

Wagibar: Jj, čteš mi z duše..... Btw, co nemůžu? Víš ty něco co já ne? scratch
Návrat hore Goto down
wendel_WA2

wendel_WA2

OdoslaťPredmet: Re: Was: FHOB, ASA a NFT   Was: FHOB, ASA a NFT Icon_minipostedPi apríl 04, 2008 11:00 am

Peterek: Úplně jako kniha, co? tongue

Wagibar: Michale, pěkně ses zase rozepsal geek

Návrat hore Goto down
Hurghada1_A-ROY JZ

Hurghada1_A-ROY JZ

Počet príspevkov : 258
Registration date : 29.03.2008

OdoslaťPredmet: Re: Was: FHOB, ASA a NFT   Was: FHOB, ASA a NFT Icon_minipostedSo apríl 05, 2008 2:01 pm

jaj...taky sem tu moc lidí neviděla...ale myslim že lidi z A-ROY JZ sou rádi že sem nepíšu páč sem dobrá známá spamerka našeho fóra Very Happy:D:D:D Very Happy
Návrat hore Goto down
Wagibar A*FhoB*

Wagibar A*FhoB*

Počet príspevkov : 67
Registration date : 03.04.2008

OdoslaťPredmet: Re: Was: FHOB, ASA a NFT   Was: FHOB, ASA a NFT Icon_minipostedSo apríl 05, 2008 2:10 pm

Wendele a než skončí 8 svět, tak tě ještě potrápí má vojska flower si piš Cool Je to hra, je to sranda a tvůj kyselej ksichtík zvlášť mám rád affraid Včera mé AntiNFT srdce zaplesalo, pokosil jsem zase pár vojáčků našeho nepřítele, jo jo pěkně po tisících to tu chcípá! NFT se nedožije konce bom
PS: Peterku nic si z toho nedělej, to byla jen neotřelá fráze geek
Návrat hore Goto down
Jancon_*FHoB*

Počet príspevkov : 3
Registration date : 04.04.2008

OdoslaťPredmet: prozbička   Was: FHOB, ASA a NFT Icon_minipostedSo apríl 05, 2008 3:09 pm

Zdravím Společenství ASA lol!

Nechtěl by si někdo spravit chuť na jednom NFŤakovi???:-D Twisted Evil Twisted Evil pirat pirat

ma tam podpory....,......

víc info dodam do osobní pošty Basketball affraid lol! farao
Návrat hore Goto down
wendel_WA2

wendel_WA2

OdoslaťPredmet: Re: Was: FHOB, ASA a NFT   Was: FHOB, ASA a NFT Icon_minipostedSo apríl 05, 2008 5:14 pm

Wagibar A*FhoB* napísal:
Wendele a než skončí 8 svět, tak tě ještě potrápí má vojska flower si piš Cool Je to hra, je to sranda a tvůj kyselej ksichtík zvlášť mám rád affraid Včera mé AntiNFT srdce zaplesalo, pokosil jsem zase pár vojáčků našeho nepřítele, jo jo pěkně po tisících to tu chcípá! NFT se nedožije konce bom

Já bych rád tvý vojáky pohostil ... jenže je jich jaksi málo, a pro pět lidí je hostina na houby Laughing Laughing Laughing Laughing lol!

Návrat hore Goto down
karolkakerol_WA

karolkakerol_WA

Počet príspevkov : 463
Registration date : 28.03.2008

OdoslaťPredmet: Re: Was: FHOB, ASA a NFT   Was: FHOB, ASA a NFT Icon_minipostedSo apríl 05, 2008 5:15 pm

wendel_WA2 napísal:
Wagibar A*FhoB* napísal:

Já bych rád tvý vojáky pohostil ... jenže je jich jaksi málo, a pro pět lidí je hostina na houby Laughing Laughing Laughing Laughing lol!

wendelku ..pokoušíš mě ??? abych nedošla já .... Evil or Very Mad
Návrat hore Goto down
wendel_WA2

wendel_WA2

OdoslaťPredmet: Re: Was: FHOB, ASA a NFT   Was: FHOB, ASA a NFT Icon_minipostedSo apríl 05, 2008 5:19 pm

karolkakerol_WA napísal:
wendel_WA2 napísal:
Wagibar A*FhoB* napísal:

wendelku ..pokoušíš mě ??? abych nedošla já .... Evil or Very Mad

Nepokouším ... Tvoje vojáky pohostím rád vždycky a za jakýkoliv situace Wink To je něco jinýho, než tu chásku toho burana, co bydlí 200 metrů ode mě lol! lol!

Návrat hore Goto down
Wagibar A*FhoB*

Wagibar A*FhoB*

OdoslaťPredmet: Re: Was: FHOB, ASA a NFT   Was: FHOB, ASA a NFT Icon_minipostedNe apríl 06, 2008 8:16 pm

Wendelku??? To zní divně, ale směju se hi hi hi Smile Jinak Wendele tak já pak přijdu na flašku, Metaxa ty vztahy vylepší a pak tě zase ponesu domů a ty pak mě, jako tenkrát u telefoní budky ve sněhu :)No a moje vojska jsou malá??? To budeš ještě mrkat
Návrat hore Goto down
Wagibar A*FhoB*

Wagibar A*FhoB*

OdoslaťPredmet: Re: Was: FHOB, ASA a NFT   Was: FHOB, ASA a NFT Icon_minipostedNe apríl 06, 2008 8:16 pm

Jo a nejsem buran, dřeváku, co si neumí ani pohlídat hokejku lol!
Návrat hore Goto down
wendel_WA2

wendel_WA2

OdoslaťPredmet: Re: Was: FHOB, ASA a NFT   Was: FHOB, ASA a NFT Icon_minipostedNe apríl 06, 2008 10:08 pm

Wagibar A*FhoB* napísal:
Jo a nejsem buran, dřeváku, co si neumí ani pohlídat hokejku lol!

Ta je v nejlepší péči ... lol!

Návrat hore Goto down
wendel_WA2

wendel_WA2

OdoslaťPredmet: Re: Was: FHOB, ASA a NFT   Was: FHOB, ASA a NFT Icon_minipostedPo apríl 07, 2008 12:53 am

Wagibar A*FhoB* napísal:
Wendelku??? To zní divně, ale směju se hi hi hi Smile Jinak Wendele tak já pak přijdu na flašku, Metaxa ty vztahy vylepší a pak tě zase ponesu domů a ty pak mě, jako tenkrát u telefoní budky ve sněhu :)No a moje vojska jsou malá??? To budeš ještě mrkat

Hodláš udělat přehlídku?? Jen aby se bylo na co dívat ... ten tvůj lazaret by toho stejně nebyl schopen lol! lol! Wink

Návrat hore Goto down
Wagibar A*FhoB*

Wagibar A*FhoB*

OdoslaťPredmet: Re: Was: FHOB, ASA a NFT   Was: FHOB, ASA a NFT Icon_minipostedPo apríl 07, 2008 9:14 am

No tak ti poš Was: FHOB, ASA a NFT 60699 lu chcípáky z lazaretu a rozšířím ti tam úplavici, aby se ti tví pěkně po...
Návrat hore Goto down
wendel_WA2

wendel_WA2

OdoslaťPredmet: Re: Was: FHOB, ASA a NFT   Was: FHOB, ASA a NFT Icon_minipostedPo apríl 07, 2008 1:39 pm

Wagibar A*FhoB* napísal:
No tak ti poš Was: FHOB, ASA a NFT 60699 lu chcípáky z lazaretu a rozšířím ti tam úplavici, aby se ti tví pěkně po...

Neboj neboj, my jsme odolní a čistotní Laughing Laughing

Návrat hore Goto down
Wagibar A*FhoB*

Wagibar A*FhoB*

OdoslaťPredmet: Re: Was: FHOB, ASA a NFT   Was: FHOB, ASA a NFT Icon_minipostedUt apríl 08, 2008 2:54 pm

Silviand Venco!
Návrat hore Goto down
wendel_WA2

wendel_WA2

OdoslaťPredmet: Re: Was: FHOB, ASA a NFT   Was: FHOB, ASA a NFT Icon_minipostedUt apríl 08, 2008 3:07 pm

Wagibar A*FhoB* napísal:
Silviand Venco!

Já to vím Cool Paráda cheers

Návrat hore Goto down
Wagibar A*FhoB*

Wagibar A*FhoB*

OdoslaťPredmet: Re: Was: FHOB, ASA a NFT   Was: FHOB, ASA a NFT Icon_minipostedUt apríl 08, 2008 8:17 pm

No tak teď přijde Gianfar hi hi hi...už du du du
Návrat hore Goto down
Sponsored content

OdoslaťPredmet: Re: Was: FHOB, ASA a NFT   Was: FHOB, ASA a NFT Icon_miniposted

Návrat hore Goto down

Was: FHOB, ASA a NFT
Návrat hore 
Strana 1 z 1

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Forum ASA :: Verejna sekcia :: Rozlicne-
Prejdi na: