Forum ASA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Forum ASA

Forum stavitelov DS
 
DomovDomov  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  PrihláseniePrihlásenie  

 

 Was: spam na foru

Goto down 
+8
wendel_WA2
Artep_WA
Gaspacho_DCsBoF
Motyl_onanuel_WA
Blocha_ N-E
F.C.B.! A - N-E
d-s_DCsBoF
Hurghada1_A-ROY JZ
12 posters
Choď na stránku : 1, 2  Next
AutorSpráva
Hurghada1_A-ROY JZ

Hurghada1_A-ROY JZ


Počet príspevkov : 258
Age : 31
Registration date : 29.03.2008

Was: spam na foru Empty
OdoslaťPredmet: Re: Was: spam na foru   Was: spam na foru Icon_minipostedNe apríl 06, 2008 4:22 pm

hey...d-s...to máš od onqy ne??? Shocked Very Happy Sad ty víš že sem spamerka a že se nezměnim! Very Happy Sad
Návrat hore Goto down
d-s_DCsBoF
Admin



Počet príspevkov : 605
Registration date : 28.03.2008

Was: spam na foru Empty
OdoslaťPredmet: Re: Was: spam na foru   Was: spam na foru Icon_minipostedNe apríl 06, 2008 4:27 pm

jj, to som zistil uz u vas na fore Laughing
Ta sekcia kde som presunul vacsinu tvojich prispevkov je volna, tam mozes spamovat kolko len chces Wink
Návrat hore Goto down
Hurghada1_A-ROY JZ

Hurghada1_A-ROY JZ


Počet príspevkov : 258
Age : 31
Registration date : 29.03.2008

Was: spam na foru Empty
OdoslaťPredmet: Re: Was: spam na foru   Was: spam na foru Icon_minipostedNe apríl 06, 2008 4:32 pm

d-s_DCsBoF napísal:
jj, to som zistil uz u vas na fore Laughing
Ta sekcia kde som presunul vacsinu tvojich prispevkov je volna, tam mozes spamovat kolko len chces Wink

kuju seš zlatej...jen mi prosim prosim nedej nad jméno spamovač plevelič SadSadSadSadSadSadSadSad andre mi to tam dal a řekl že až budu hodná tak mi to dá pryč...byla sem hodná víc jak 2týdny...ale on si v pohodě odešel a nechal mi to tam Sad
Návrat hore Goto down
F.C.B.! A - N-E

F.C.B.! A - N-E


Počet príspevkov : 42
Registration date : 31.03.2008

Was: spam na foru Empty
OdoslaťPredmet: Re: Was: spam na foru   Was: spam na foru Icon_minipostedNe apríl 06, 2008 7:49 pm

Hurghada1_A-ROY JZ napísal:
hey...d-s...to máš od onqy ne??? Shocked Very Happy Sad ty víš že sem spamerka a že se nezměnim! Very Happy Sad

Ahoj,jestli jsi tak krásná,jako ten obrázek u Tvého jména,tak navrhuji osobní setkání rabbit
Návrat hore Goto down
d-s_DCsBoF
Admin



Počet príspevkov : 605
Registration date : 28.03.2008

Was: spam na foru Empty
OdoslaťPredmet: Re: Was: spam na foru   Was: spam na foru Icon_minipostedNe apríl 06, 2008 8:56 pm

F.C.B.! A - N-E napísal:
Hurghada1_A-ROY JZ napísal:
hey...d-s...to máš od onqy ne??? Shocked Very Happy Sad ty víš že sem spamerka a že se nezměnim! Very Happy Sad

Ahoj,jestli jsi tak krásná,jako ten obrázek u Tvého jména,tak navrhuji osobní setkání rabbit

Neviem kolko mas rokov ty ale ona ma napisane 15, takze pozor na zakony lol! lol! lol!
Návrat hore Goto down
Hurghada1_A-ROY JZ

Hurghada1_A-ROY JZ


Počet príspevkov : 258
Age : 31
Registration date : 29.03.2008

Was: spam na foru Empty
OdoslaťPredmet: Re: Was: spam na foru   Was: spam na foru Icon_minipostedNe apríl 06, 2008 9:59 pm

d-s_DCsBoF napísal:
F.C.B.! A - N-E napísal:
Hurghada1_A-ROY JZ napísal:
hey...d-s...to máš od onqy ne??? Shocked Very Happy Sad ty víš že sem spamerka a že se nezměnim! Very Happy Sad

Ahoj,jestli jsi tak krásná,jako ten obrázek u Tvého jména,tak navrhuji osobní setkání rabbit

Neviem kolko mas rokov ty ale ona ma napisane 15, takze pozor na zakony lol! lol! lol!


Hey...d-s...Very Happy co si tim chtěl říct??? Very Happy lol!
Návrat hore Goto down
Blocha_ N-E

Blocha_ N-E


Počet príspevkov : 59
Age : 33
Registration date : 29.03.2008

Was: spam na foru Empty
OdoslaťPredmet: Re: Was: spam na foru   Was: spam na foru Icon_minipostedNe apríl 06, 2008 10:01 pm

F.C.B.! Nemas nahodou rodinu voe?? Very Happy:D tongue
Návrat hore Goto down
Hurghada1_A-ROY JZ

Hurghada1_A-ROY JZ


Počet príspevkov : 258
Age : 31
Registration date : 29.03.2008

Was: spam na foru Empty
OdoslaťPredmet: Re: Was: spam na foru   Was: spam na foru Icon_minipostedNe apríl 06, 2008 10:06 pm

Blocha_A - N-E napísal:
F.C.B.! Nemas nahodou rodinu voe?? Very Happy:D tongue


TIM SI CHTĚL ŘÍCT CO???!!!???!!!
Návrat hore Goto down
Motyl_onanuel_WA




Počet príspevkov : 32
Registration date : 30.03.2008

Was: spam na foru Empty
OdoslaťPredmet: Re: Was: spam na foru   Was: spam na foru Icon_minipostedNe apríl 06, 2008 10:14 pm

lol! lol! lol!
Návrat hore Goto down
Gaspacho_DCsBoF

Gaspacho_DCsBoF


Počet príspevkov : 103
Registration date : 01.04.2008

Was: spam na foru Empty
OdoslaťPredmet: Re: Was: spam na foru   Was: spam na foru Icon_minipostedNe apríl 06, 2008 10:35 pm

Koukám, jsem si tu měl udělat identitu 17 leté holčiny, hodit fotku ňáké modelky a o srandu by bylo postaraný lol!
Návrat hore Goto down
d-s_DCsBoF
Admin



Počet príspevkov : 605
Registration date : 28.03.2008

Was: spam na foru Empty
OdoslaťPredmet: Re: Was: spam na foru   Was: spam na foru Icon_minipostedNe apríl 06, 2008 10:47 pm

Gaspacho_DCsBoF napísal:
Koukám, jsem si tu měl udělat identitu 17 leté holčiny, hodit fotku ňáké modelky a o srandu by bylo postaraný lol!
No este ci by si bol dostatocne presvedcivy obsahom svojich prispevkov lol!
Návrat hore Goto down
d-s_DCsBoF
Admin



Počet príspevkov : 605
Registration date : 28.03.2008

Was: spam na foru Empty
OdoslaťPredmet: Re: Was: spam na foru   Was: spam na foru Icon_minipostedNe apríl 06, 2008 11:12 pm

Hurghada1_A-ROY JZ napísal:
d-s_DCsBoF napísal:
F.C.B.! A - N-E napísal:
Hurghada1_A-ROY JZ napísal:
hey...d-s...to máš od onqy ne??? Shocked Very Happy Sad ty víš že sem spamerka a že se nezměnim! Very Happy Sad

Ahoj,jestli jsi tak krásná,jako ten obrázek u Tvého jména,tak navrhuji osobní setkání rabbit

Neviem kolko mas rokov ty ale ona ma napisane 15, takze pozor na zakony lol! lol! lol!


Hey...d-s...Very Happy co si tim chtěl říct??? Very Happy lol!

Ja? Nic lol!
Was: spam na foru 60699 Was: spam na foru 60699 Was: spam na foru 60699
Návrat hore Goto down
Gaspacho_DCsBoF

Gaspacho_DCsBoF


Počet príspevkov : 103
Registration date : 01.04.2008

Was: spam na foru Empty
OdoslaťPredmet: Re: Was: spam na foru   Was: spam na foru Icon_minipostedNe apríl 06, 2008 11:14 pm

Jako chlap bych mohl vědět, co chtěj chlapi slyšet Was: spam na foru 60699
Ale ne...asi bych se prozradil, ale tak na netu člověk nikdy neví s kým má tu čest.
Návrat hore Goto down
Artep_WA




Počet príspevkov : 133
Registration date : 28.03.2008

Was: spam na foru Empty
OdoslaťPredmet: Re: Was: spam na foru   Was: spam na foru Icon_minipostedNe apríl 06, 2008 11:42 pm

No ja mel na koleji spolubydliciho, kterej si udelal identitu 16-lete slecny a pak nekolik noci vodil za nos nekolik nevybourenych maniku ....... Was: spam na foru 60699 lol! Twisted Evil
Návrat hore Goto down
Gaspacho_DCsBoF

Gaspacho_DCsBoF


Počet príspevkov : 103
Registration date : 01.04.2008

Was: spam na foru Empty
OdoslaťPredmet: Re: Was: spam na foru   Was: spam na foru Icon_minipostedNe apríl 06, 2008 11:53 pm

to byla vždycky taková klasika na střední, když jsme měli PC...půlka lidí hned na chat a vždycky se našel někdo ze třídy, kdo tam dělal slečnu a lákal spolužáky:). Ach jo...střední...já se chci vrátit Crying or Very sad
Návrat hore Goto down
Artep_WA




Počet príspevkov : 133
Registration date : 28.03.2008

Was: spam na foru Empty
OdoslaťPredmet: Re: Was: spam na foru   Was: spam na foru Icon_minipostedNe apríl 06, 2008 11:55 pm

O stredni mi neco vykladej, ja a 95 holek v rocniku ...... To byla Havaj, to bylo studium ....... lol!
Návrat hore Goto down
Gaspacho_DCsBoF

Gaspacho_DCsBoF


Počet príspevkov : 103
Registration date : 01.04.2008

Was: spam na foru Empty
OdoslaťPredmet: Re: Was: spam na foru   Was: spam na foru Icon_minipostedNe apríl 06, 2008 11:57 pm

heh, tak to já z průmyslovky neznám...ale chlapy bych nevyměnil... byla hrozná "prdel" a ženský se většinou nakonec stejně jen hádaj Smile)
Návrat hore Goto down
wendel_WA2

wendel_WA2


Počet príspevkov : 197
Age : 37
Registration date : 30.03.2008

Was: spam na foru Empty
OdoslaťPredmet: Re: Was: spam na foru   Was: spam na foru Icon_minipostedNe apríl 06, 2008 11:58 pm

Artep_WA napísal:
O stredni mi neco vykladej, ja a 95 holek v rocniku ...... To byla Havaj, to bylo studium ....... lol!

jj, Havaj možná, ale cena za to byla určo hlava jako balón lol! lol! lol!
Návrat hore Goto down
Artep_WA




Počet príspevkov : 133
Registration date : 28.03.2008

Was: spam na foru Empty
OdoslaťPredmet: Re: Was: spam na foru   Was: spam na foru Icon_minipostedNe apríl 06, 2008 11:58 pm

Tak o tom mi neco povidej, to bylo chvilkama o nervy je poslouchat jak se navzajem pomlouvaji ...... Very Happy Laughing
Návrat hore Goto down
d-s_DCsBoF
Admin



Počet príspevkov : 605
Registration date : 28.03.2008

Was: spam na foru Empty
OdoslaťPredmet: Re: Was: spam na foru   Was: spam na foru Icon_minipostedNe apríl 06, 2008 11:59 pm

Gaspacho_DCsBoF napísal:
to byla vždycky taková klasika na střední, když jsme měli PC...půlka lidí hned na chat a vždycky se našel někdo ze třídy, kdo tam dělal slečnu a lákal spolužáky:). Ach jo...střední...já se chci vrátit Crying or Very sad
Mne by kludne stacilo vratit sa na vysku study
Návrat hore Goto down
Artep_WA




Počet príspevkov : 133
Registration date : 28.03.2008

Was: spam na foru Empty
OdoslaťPredmet: Re: Was: spam na foru   Was: spam na foru Icon_minipostedPo apríl 07, 2008 12:01 am

Jo na vejsce to bylo taky super, takhle letni zkouskovy na koleji, koupil se gril, dreveny uhli a uz to jelo, to bylo uceni ..... Was: spam na foru 60699 lol!
Návrat hore Goto down
Gaspacho_DCsBoF

Gaspacho_DCsBoF


Počet príspevkov : 103
Registration date : 01.04.2008

Was: spam na foru Empty
OdoslaťPredmet: Re: Was: spam na foru   Was: spam na foru Icon_minipostedPo apríl 07, 2008 12:03 am

d-s_DCsBoF napísal:

Mne by kludne stacilo vratit sa na vysku study
No tak od většiny pracujících toto neslyším... většina lidí po škole už nechce mít s učením nic společnýho... Ale pravda...kdo by si nedal ty 3 měsíce volna co mě za měsíc a půl konečně čekajíSmile))
Návrat hore Goto down
Gaspacho_DCsBoF

Gaspacho_DCsBoF


Počet príspevkov : 103
Registration date : 01.04.2008

Was: spam na foru Empty
OdoslaťPredmet: Re: Was: spam na foru   Was: spam na foru Icon_minipostedPo apríl 07, 2008 12:05 am

Artep_WA napísal:
Jo na vejsce to bylo taky super, takhle letni zkouskovy na koleji, koupil se gril, dreveny uhli a uz to jelo, to bylo uceni ..... Was: spam na foru 60699 lol!
Ale teď je to už větší nuda...teď se vysokoškoláci "učí" u travianu místo aby poctivě chlastali:))
sakra měl bych počítat... study
Návrat hore Goto down
Artep_WA




Počet príspevkov : 133
Registration date : 28.03.2008

Was: spam na foru Empty
OdoslaťPredmet: Re: Was: spam na foru   Was: spam na foru Icon_minipostedPo apríl 07, 2008 12:08 am

Tak zamaskuj brachu a posli ho na tu zkousku misto sebe ....... lol!
Návrat hore Goto down
d-s_DCsBoF
Admin



Počet príspevkov : 605
Registration date : 28.03.2008

Was: spam na foru Empty
OdoslaťPredmet: Re: Was: spam na foru   Was: spam na foru Icon_minipostedPo apríl 07, 2008 12:08 am

Gaspacho_DCsBoF napísal:
d-s_DCsBoF napísal:

Mne by kludne stacilo vratit sa na vysku study
No tak od většiny pracujících toto neslyším... většina lidí po škole už nechce mít s učením nic společnýho... Ale pravda...kdo by si nedal ty 3 měsíce volna co mě za měsíc a půl konečně čekajíSmile))
3 mesiace? No ja si pamatam na 12 mesiacov volna rocne Laughing
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Was: spam na foru Empty
OdoslaťPredmet: Re: Was: spam na foru   Was: spam na foru Icon_miniposted

Návrat hore Goto down
 
Was: spam na foru
Návrat hore 
Strana 1 z 2Choď na stránku : 1, 2  Next

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Forum ASA :: Verejna sekcia :: Rozlicne-
Prejdi na: